طراحي سايت

قالب وبلاگ

بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن ديدگاه بير بيله سوارلي نيست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بيــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com

طراحي سايت


بیر بیله سوارلی
 
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۹ توسط <-PostAuj^eh#3E

سلام؛ نم نم بارون که اذیتتان نمیکنه فردا احتمالا برف میباره. حتما" با کارکنان و راهداران زحمت کش تان که از اول سال حقوقی نگرفته اند و وضع قراردادشون نیز مشخص نیست نمک و شن را آماده کرده اید تا کسی در راه نماند خسته نباشید.
خروجی جعفر آباد را به طرف پارس آباد (منتهی الیه میدان و بلوار100متر مونده به سی ان جی همان جایی که پارسال خانواده خدابنده ودهها خانواده را داغدار کرد اگر آن سانحه را بیاد بیاوری حتما"بیاد خواهی آورد چون خودت آنجا بودی به روستایتان خلیفه لو میرفتی حتما"موی تنت سیخ شد نه؟) را بیاد بیاور. بعد از آن حادثه دردناک متاسفانه هیچ مسئولی احساس وظیفه نکرد .کارشناسی نشد.

حتی بخشدارمحترم !!!!!


آقای رییس  همه رانندگان میدانند آن مکان بعلت نداشتن خط کشی استاندارد حادثه آفرین است خود شما هم میدانید.وقتی بطرف پارس آباد میروی ناگهان بعلت عریض بودن لاین مخالف و و ممتد بودن خط حاشیه نا خواسته راننده به چپ منحرف شده و حادثه های دردناکی روی میدهد ......آقای رییس این دفعه نوبت کیست کدامین خانواده داغدار میشود این مکان آبستن حوادث درد ناکیست....یا علی


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۹ توسط <-PostAuj^eh#3E
شوک هنوز هیچ خبری روی هیچ سایت خبری در خصوص صلاحیتها و یا رد صلاحیت

 کاندیدا ها منتشر نشده. چند شایعه بین مردم هست توجه نکنید .فقط شایعه هست

شوک 

بار و بندیل و ببند اینجا دیگه جای تو نیست.این تیتر خبری امشب شامل چه کسی خواهد شد؟

 

شوک

 

.

 


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۸ توسط <-PostAuj^eh#3E

اینجا لندن ۲۰۱۲ نیست اینجا دفتر سپه در اول خیابان معلم بیله سوار هست که چند ماهی خواستند فعالیت کنند اما دیدند نه اینکاره نیستند و مردم نیز فهمیدند که در انتخاب وکیل سخت اشتباه کرده اندو فهم سلیمان را به سخره گرفته اند.کسانی که شعار من درآوردی -میان بد و بدتر بد را انتخاب کن ـرا بوجود آورده اند حال باید بیایند و از این دفتر بی صاحب گردگیری کنند .

 

 

 

ادامه تصاویر را در ادامه مطلب  ببینیدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۷ توسط <-PostAuj^eh#3E

موردی مطرح می کنم شما بزرگواران لطف کنید در ذهنتون تجسم کنید و بفرمایید چه تصویری در ذهنتان ایجاد شد.
در یک جمع 300 یا 400 نفری نشستی داری حرف یکی از خطیبان را گوش می کنی یک نفر وارد می شود در حالی که کت خود را روی شونه هاش انداخته پیراهن خود را تا بازوها بالا کشیده جوراب هاش از دو طرف جیبهاش آویزونه پا برهنه  آب از سرو  رویش چکه می کنه از روی مردم رد میشه تا خودش را به ردیفهای جلو برسونه در این حال چکه های آب سر و دستش به صورت یکی به پس گردن دیگری و غیره می افته بعد بالاخره جایی پیدا می کنه می شینه و حالا شروع می کنه به پوشیدن کت و به پا کردن جوراب که نفر چپ و راستی خود را هل میده اینور و انورو آخر سر هم میگه ثوابتان با خدا.
دوستان نمیشه وضوی خودتان را در خانه بگیرید بیایید مسجد حال اگر موردی پیش آمده می خواهید در مسجد وضو بگیرید نمیشه یک دستمال بزارید تو جیبتان تو وضو خانه دست و صورت خودتان را خشک کنید به سر و وضع خودتان برسید  بعد وارد مسجد بشید.

 احتمالا در این خصوص من اشتباه می کنم راهنماییم کنید.


نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۷ توسط <-PostAuj^eh#3E

کریم کالباس مدیر عامل اولین کارخانه سوسیس کالباس بیله سوار می باشد که بیش از 15 سال پیش عملیات اجرایی و ساختمانی آن شروع شد و مردم را سهامدار این کارخانه کردند شور و شوق در بین مردم بوجود آمد که شهر ما هم بالاخره صاحب یک کارخانه خواهد شد اما غافل از اینکه چند نفر آدمای کارخانه ندیده پول این کارخانه را بالا می کشند و برای همیشه ساختمان این کارخانه را چون لکه ننگی بر کارنامه خود حمل می کنند. این کارخانه در سال 1381و در دهه فجر با حضور نگارنده استاندار وقت و دکتر الماسی نماینده وقت یک بار افتتاح شده است در ضمن سرنوشت چندین هکتار زمین محوطه آن چه شد؟ از مسئولین محترم به خصوص فرماندار محترم تقاضا داریم دوباره پرونده این آقایون را مفتوح کنند تا به مجهولات ذهن مردم در این خصوص پاسخگو باشند.


نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۶ توسط <-PostAuj^eh#3E
پیشنهادات و نظرات خودتان را در خصوص پیشرفت شهر بیله سوار دقیقا با دلیل و منطقی بیان کنید ؟

 شاید یکی از نظرات شما توانست گامی بزرگ برای پیشرفت بیله سوار باشد؟

هر چیزی که به نظرتان بی اهمیت هم باشد بیان کنید؟

 


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۵ توسط <-PostAuj^eh#3E

آقاي شهردار اگه يادتان باشد در اوايل سكانداريتان چند پيشنهاد خدمتتان عرض كرديم اگر در جواب همه شان بيان كنيد كه بودجه نداريم حداقل بنده متقاعد مي شوم اما در حل اين يكي مشكل نياز به بودجه نيست اگر فقط دو روز از اين ماشين خوشكلت دست برداري و مثل ما پا برهنه ها از وسايل عمومي استفاده فرماييد متوجه مي شويد كه از 36 تاكسي داخل شهر بيله سوار حتي 6 تاش كار نمي كنه و مردم مشكل رفت و آمد دارند اگر دوري از پرشيا براي تان سخت هست لااقل از پنجره اتاقت يه 20 دقيقه اي خيابان را تماشا كنيد و تاكسي ها را بشماريد


جون من برنامه ريزي براي تاكسي هم بودجه مي خواد. تا كي مي خواهيد اين تاكسي ها فقط در دو مسير رفت و آمد كنند آيا زمان آن نرسيده كه چند مسير ديگري نيز ايجاد كنيد مثال عرض مي كنم خدمتتان اگه يكي بخواد به بهزيستي برود بايد جلو فرمانداري پياده شود و تا آخر خيابان24متري پياده برود به نظرتان معقول هست . خیابان آبیاری هم همینطور. می خواهی بازم بشمارم؟شوراها را اگه وقت کردند یا پیداشون کردی صدا بزن بقیه اش را شما ها بشمارید ببینید مردم چقدر در مشکل هستند


نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۰/۱۰/۲۳ توسط <-PostAuj^eh#3E
 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

فرارسيدن سالگشت اربعين حضرت سيد الشهداء حضرت امام حسين عليه السلام و اولاد و اصحاب آن بزرگوار را بر تمامي انسانهاي آزاده و مخصوصاً شيعيان و پيروان آن حضرت تسليت عرض می کنیم.

 

 امیدواریم این ابراز هم دردی و غم ما را پذیرا باشید.

 

 زندگی نامه امام حسین علیه السلام را در ادامه مطلب بخوانیدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۰/۱۰/۲۳ توسط <-PostAuj^eh#3E

پارک نکن جریمه می شی اینروزها جمله ایست که هر جا بخوای ماشین پارک کنی می شنوی بیله سوار یک خیابان طولی دارد که از شبکه بهداشت شروع می شود و تا ورودی شهر هم ادامه دارد و یک خیابان دیگر به نام طالقانی .یک طرف این خیابانها را تابلو زدند که پارک ممنوع هست طرف دیگر هم هر کی صبح اول وقت بیاد پارک می کنه دیگه جایی برای پارک وجود ندارد حالا مردم کجا پارک کنند کسی جوابگو نیست. آقایون آت آلمامیش آخورین چکمیون .اول یک پارک بان برای خیابون تعریف کنید چند تا پارکینگ در شهر ایجاد کنید بعد بیایید شهر رو کلا توقف ممنوعش کنید . خیابان امام -همون کشی خیابانی- دو تا بانک کنار هم کارمنداش هم همه ماشین دارند آوردند پارک کردند حالا یکی بیاد یه فیش ۵ هزار تومنی واریز کنه باید ۱۰ هزار تومن جریمه بشه جلو آموزش و پرورش معلمان پارک کردند جلو شهرداری کارمندان شهرداری پارک کردند شما بگید ما کجا پارک کنیم.حالا هی بیایید جلسه شورای ترافیک بزارید. مشکل حل نمی کنید که مشکل ایجاد می کنید.


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۲ توسط <-PostAuj^eh#3E

جناب آقای علی علایی کاندیدای رد صلاحیت شده  دوره نهم مجلس شورای اسلامی سلام گرم مرا پذیرا باش.

 جناب آقای علایی هر چند من طرفدار شما نبودم و به شما رای نمی دادم اما این موضوع دلیل این نیست که شما فرد شایسته ای نبودید و مشکلات صلاحیتی داشتید باور کنید من از رد صلاحیت شدن هیچکدام از کاندیداها به اندازه شما ناراحت نشدم و اگر بگویم موقع شنیدن این خبر اشک در چشمانم حلقه زد پر بیراه نگفته ام .هر چند که امیدوارم صلاحیت شما درست خواهد شد اما ایمان داشته باشید کسانی که چنین تصمیمی گرفته اند سخت در اشتباه بوده اند من دیروز از ورودی شهر رد می شدم جرات نکردم سرم را بالا کنم و عکس برادران شهیدت رانگاه کنم به والله قسم از اینکه چشمم به چشمشان بیفتد خجالت کشیدم . ما چه جوابی در مقابل آنها خواهیم داشت اگر در روز قیامت به ما بگویند که شما با برادرما چه کردید. شما در همان خانواده ای بزرگ شدید که در بحرانی ترین زمان این مملکت یعنی زمان جنگ عزیزان خود را تقدیم این آب و خاک کرد حال چطور شما حتی برای کاندیدا شدن صلاحیت ندارید؟؟؟؟ آقایون باید پاسخگو باشند.


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۲ توسط <-PostAuj^eh#3E

امروز عصر با اینکه دعوتنامه ای نداشتم به جشنواره شعر دفاع مقدس در مجتمع ارشاد رفتم برای من جالب بود شهروندی از بیله سوار و حومه ندیدم. بغیر از ........  ......... ،این دوعزیز که آبونمان مجتمع هستند هر برنامه ای که باشد این دو حضور دارند.جالبتر اینکه چندین اتوبوس یا سواری از مرکز استان و شهرستانهای استان در این مراسم حضور داشتند . برنامه ای که با این هزینه و به میزبانی شهرستان بیله سوار بر گزار میشود چرا باید شهروندان بیله سواری در آن حضور نداشته باشند.جشنواره ای که مزین به نام مقدس و مقدس و مقدس دفاع مقدس میباشد باید بسیار با شکوهتر از اینها برگزار گردد.چرا که دو مامور انتظامی از ورود نوجوانان به مراسم جلوگیری میکردند.خروجی فرهنگی این برنامه ها چیست؟اگر برنامه را برای پر کردن بیلان کاریمان اجرا میکنیم که کارمان درست است در غیر اینصورت .....


نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۰ توسط <-PostAuj^eh#3E

دربازارچه مرزي بيله سواربيش از 300 غرفه وجود دارد و اين غرفه ها توانسته است به بيش از 500 نفر شغل مستقيم ايجاد كند. اين بازارچه نزديك ده سالي است كه فعال هست . و مسافران و گردشگران زيادي را از اقصي نقاط كشور به شهر مرزي بيله سوار كشانده است.اما به نظر مي رسد رفته رفته از تعداد مسافران كاسته مي شود بازاريان علت اين امر را عدم برنامه ريزي از طرف متوليان امر ميدانند يعني بايستي  گمرگ و اداره بازرگاني بيله سوار يك برنامه ريزي مدوني در اين خصوص داشته باشند كه متاسفانه اين مورد ملموس نيست. تجار اين بازارچه هيچ فرقي با يك مسافر معمولي ندارد هر دو فقط مي توانند سالي يك بار ده كيلو  بار وارد كنند.در حالي كه اين غرفه داران پروانه كسب دارند براي دولت ماليات مي دهند هزينه دارايي پرداخت مي كنند.آيا با وجود ايجاد اشتغال بيش از 500 نفر و جذب مسافر به شهر نبايد تخفيفي بين بازاري و مسافر معمولي وچود داشته باشد.
آيا مسئولين برايشان اين سوال پيش نيامده كه چطور اين بازاريان اين همه اجناس را وارد مي كنند ؟ آيا فقط با ده كيلو مي شود مغازه را پر كرد؟
اگر نمي دانيد من خدمتتان عرض مي كنم بازاريان بعد از خريد جنس از كشور همسايه دلالاني را مي بينند كه اين جنس را وارد كشور ما می كنند دلالان پاسپورت خانواده هاي پر جمعيت را ليست كرده اند و به نوبت آنها را براي وارد كردن جنس به آنطرف مرز مي فرستند و اين خانواده بارها را از آنسوي مرز دريافت كرده و وارد مي كنند و تحويل دلال مي دهند پولشون را مي گيرند و دلالان اين بارها را به مغازه داران تحويل مي دهند.
اما اين عمل چند تا نقطه تاريك دارد يكي اين كه دلالي در شهر رونق مي گيرد دومي اينكه خانواده هايي كه ما آن سوي مرز مي فرستيم براي حمالي مي فرستيم تصور كنيد دختر بچه هفت و هشت ساله زن با يك بچه در بغل پسر بچه توي سرما و گرما، چقدر چهره كشورمان را در آنسوی مرز بد به تصوير ميكشند آنها در مورد يك كشور اسلامي چه فكري مي كنند.اين خانواده در عرض يك روز يك پول باد آورده بدستش مي رسد.بازاريان قانون را دور زده اند و از لحاظ شرعي كسي كه از طريق دور زدن قانون مالي بدست آورد آن مال مشكل شرعي پيدا مي كند .
چرا نمي خواهيم با اصلاح قانون اين همه مشكل ايجاد كنيم؟؟؟


نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۱۰/۲۰ توسط <-PostAuj^eh#3E

شنیده های ما حاکی است که ۹نفر از ۲۵ کاندیدای مغان رد صلاحیت شده اند که تا اطلاع دقیق یافتن به چند نفرش اشاره می کنم.

دکتر حسن الماسی که رد صلاحیت شدنش تقریبا محرز بود.

وکیل سپه نماینده فعلی مغان اگر این فرد صلاحیت کاندیدا شدن نداره چطور در حال حاضر در مجلس حضور داره و قانون گذاری می کنه هنوز ۵ ماهی در مجلس خواهد نشست.

حبیب برومند یکی در میان صلاحیت می گیره و یکی در میان رد صلاحیت می شه در دو دوره قبل رد صلاحیت شد بعد دو دوره نماینده شدن. در دوره ای که فهیمی رفت مجلس صلاحیت گرفت در دوره ای که سپه رفت مجلس بازم رد صلاحیت شد این دوره این فرد صلاحیت دار شده است .منکه متوجه نمی شم معیار چیست مرا راهنمایی کنید.

اسماعیل ابراهیمی در دوره قبل صلاحیت داشت آمد در انتخابات شرکت کرد ۱۵ هزار رای آورد ریاست دانشگاه گرمی را بر عهده دارد اما صلاحیت کاندیدا شدن را ندارد.

سیامک بایرامپور ۱۲ سال در سیاسی ترین وزارت خانه کشور کار می کند اما صلاحیت کاندیدا شدن را ندارد.

 علی اعلایی با ۱۲هزار رای شورای شهر پارس آباد هست. و رییس شورای شهر پارس آباد هم بوده است

منتظر بقیه هم باشید....


نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۱۹ توسط <-PostAuj^eh#3E

چند نفر از اين افراد كارت قرمز خواهند گرفت :

آیا از این کارت قرمز خورده ها کسی بر می گردد؟؟؟


1-هادي درويشي
2-عباش تابش بيگديلو
3-ابراهيم خردمند
4-شوكت رنجبر پيرايواتلو
5-اسماعيل ابراهيمي
6-حبيب برومند داشقاپو
7-افسر سربلند بيگديلو
8-پرويز مهرداد گيگلو
9-سيامك بايرامپور بيله سوار
10-مير فخرالدين زاهد تقي ديزج
11-عسگر فتحي اجيرلو
12-مير هلال موسوي هومونلو
13-شهلا اميري اجيرلو
14-رجب پناهي اجيرلو
15-غلامرضا ايماني
16-الله وردي خسروي
17-اميد علي رعنايي بيله سوار
18-علي كامران قاسمزاده اجيرلو
19-حسن الماسي
20-علي علايي
21-سليمان فهيمي گيگلو
22-محمدرضا راشد
23-بهنام آزاد تكچي عليا
24
-وكيل سپه اجيرلو
25-فتح اله دادگر عربلو

 

 

 

 

 


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۱۸ توسط <-PostAuj^eh#3E
 

اين علامت را همه ما صدها بار ديديم و براي محصولاتش پول خرج كرديم و اكثر ويترينهاي مغازه هاي شهرمون هم به اين علامت مزين هست.بله نوشيدني هاي كوكا كولا را خدمتتون عرض مي كنم بارها در راهپيمايي ها مرگ بر اسرائيل گفتيم خسته و یا تشنه که شديم فوري رفتيم توي مغازه یه نوشیدنی کوکا کولا گرفتیم خوردیم تا تشنگی رفع کنیم آیا میدانیداین محصول مال یه صهیونیست هست و بجای شعار دادن از چند هنرمند کار بلد استفاده کرده و مقدسات ما را رد کرده و بی احترامی کرده و آخرش هم برای خودمان این افکارش رو فروخته است و ما نا آگاهانه شعار آنها را بر ویترین مغازه مان نصب کردیم .

برعکس نوشته کوکا کولا را در پایین این مطلب برایتان آورده ام دقت کنید چی نوشته شده است به عربی نوشته شده است لا... لا .... دنیا اینچنین روندی را از سالهای خیلی دور شروع کرده ما تازه هنرمند جماعت را از خود می رانیم کدامیک از مسئولین بلند پایه شهرمون یک مشاور هنری دارد. که به این کارها رسیدگی کند و این حملات هنری را جواب دهد کمی بیشتر حواسمون باشد و دقت بیشتری کنیم بد نیست.

 

 


نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۰/۱۰/۱۷ توسط <-PostAuj^eh#3E


 در پنجمین جشنواره شعر دفاع مقدس که روز چهار شنبه در شهرستان مرزی بیله‌سوار برگزار می‌شود 108 شاعر آثار خود را ارائه کرده‌اند.
  عمار احمدی  در جلسه هماهنگی برگزاری این جشنواره در شهر بیله‌سوار اظهار داشت از مهر ماه امسال با فراخوانی که انجام دادیم اقدام به جمع‌آوری آثار از شاعران استان اردبیل کردیم به گونه‌ای که در مهلت مقرر 264 شعر از بیش از 108 شاعر از استان اردبیل به دست ما رسیده است.
وی اضافه کرد: در مرحله داوری از بین آثار ارسال شده قرار است در جشنواره پنجم شعر دفاع مقدس استان اردبیل 16 برگزیده داشته باشیم.
 آیین اختتامیه این جشنواره عصر روز چهارشنبه 21 دی ماه در مجتمع فرهنگی ـ هنری امام علی (ع) شهرستان مرزی بیله‌سوار برگزار می‌شود .
مرحله کشوری شعر دفاع مقدس به میزبانی کردستان خواهد بود.


نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۰/۱۰/۱۶ توسط <-PostAuj^eh#3E

آقاي  رعنايي عزيز سلام حالتان چطور هست تبليغات خسته تان نكرده؟ شكر خدا مزاجتان سالم هست ؟اگر مثل دو تا همشهري عاقل و بالغ باهم حرف بزنيم مشكلي ندارد كه ؟قطعا ميدانم كه نظرتان مثبت هست . چون اين شعور بالا را از شما عزيز سراغ دارم.

از خيلي ها من خواهش كردم كه در جهت يك دست شدن بيله سوار پا پيش بگذارند اما مثل اينكه حرف ريش سفيدان نيز برش سابق را ندارد . به خاطر همين باز هم خودم آستين بالا زدم . رعنايي عزيز من از حدود دو ماه پيش نظر سنجي در اين وبلاگ گذاشته ام و از اول اعلام كرده ام هر كس بيشترين راي را در اين نظر سنجي كسب كند حمايتشان مي كنيم . اگر سري به اين نظر سنجي بزنيد 75 درصد به بايرامپور راي دادند 25درصد به شما علاوه بر اين من از ميان مردم خدمتتان عرض مي كنم كه اكثر مردم هم راي شان به ايشان هست احتمالا سوابق كاري ايشان اين امر را سبب شده است اما اين موضوع هيچ چيزيي از شايستگي شما كم نمي كند.حضرتعالي بهتر ميدانيد با وجود دو كانديدا از بيله سوار شانس موفقيت براي اين شهر در حد بسيار پايين هست به همين خاطر خدمتتان عرض مي كنم قبل از اعلام صلاحيتها انصراف خود را اعلام كنيد خدمت به ميهن خود تنها از طريق تصاحب كرسي سبز مجلس نيست ما حالا حالا ها به شما نخبگان شهرمون نياز داريم مطمئن باشيد مردم شريف بيله سوار اين فداركاري و گذشت شما را بي پاسخ نخواهند گذاشت كمي واقع نگر باشيم خدمت حالاي شما به شهر و ديارتان در اين تصميم تان نهفته است. و اگر اين تصميم را بعد از اعلام صلاحيت انجام دهيد شيريني و حلاوت امروز را نخواهد داشت .

منتظر پاسخ شما عزيز هستيم.  


نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۰/۱۰/۱۶ توسط <-PostAuj^eh#3E

یکی بود یکی نبود در روزگاران بسیار قدیم حدود پنج هزار سال قبل مردم شهری توکلی بر خدا کردند تا کاری بکنند نشستند حرف زدند و حرفشان را به شورا گذاشتند و تصمیم گرفتند پیش میرزایی بروند. جمع شدند و رفتند .میرزا کمی فکر کرد و فرمود اگر مردان باوفا باشید شما را پیش اسکندر پوریامنش می برم تا ایشان شما را به راه راست هدایت کند و مشکلاتتان را حل نماید یا علی گفتند و حرکت کردند. با وجود اینکه اسکندر مشغله کاری بسیاری داشت اما میرزا قول داد که اسکندر  را پیدا کند. اسکندر که در بازار سیم و زر مشغول تجارت بود و بعد از تجارت اگر فرصتي باقي بود  به بچه های مردم درس میدادند و اندک فرصت خود را در مدارس عاليه به طلبه ها تدریس می کردندی واگر مشکلی برای مردم پیش آمدندی به کرسی می نشست و حرف مردم گوش میدادندی حال بعد از چند روز میرزا اسکندر را پیدا کرده و بر کرسی مشورت نشانده است.بحث بر سر حل مشکل شهر شروع می شود. . .

 

ادامه بحث را شما خوانندگان گرامی در چند جمله پیش بینی کنید.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۱۴ توسط <-PostAuj^eh#3E
 

ارتقاء شاخصهای کتابخانه ای و ارائه خدمات موثر به مراجعه کنندگان از مهمترین دلیل این انتخاب بوده است.

 استقبال عمومی بویژه دانش آموزان و دانشجویان، ایجاد تجهیزات الکترونیکی نظیر اینترنت، نمایه نشریات، تهیه کتابهای مرجع، برگزاری منظم جلسات انجمن با مصوبات عملیاتی و موثر و...  از دیگر دلایل انتخاب این شهرستان به رتبه اول کشوری بوده است

 

 تاکنون بیش از پنج نفر از اعضاء کتابخانه شهرتان بیله سوار و بخشهای تابعه در مسابقات امور فرهنگی نهاد برگزیده کشوری شده اند و جوایز برندگان نیز از طرف نهاد ارسال شده است.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۱۴ توسط <-PostAuj^eh#3E

 

خبرگزاری فارس: حجم ترانزیت کالا از پایانه مرزی بیله‌سوار 20 هزار میلیارد ریال است
 •  این پایانه مهم‌ترین مجموعه اقتصادی مرزی استان اردبیل است که در رونق اقتصادی منطقه نیز حایز اهمیت است.
   اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان برای توسعه و تجهیز این پایانه چند طرح اساسی را در دست اقدام دارد.
  با تخصیص بالغ بر 7 میلیارد تومان اعتبار اجرای طرح توسعه پایانه مرزی بیله‌سوار ادامه دارد.
   در این طرح سالن مسافری به مساحت 2 هزار و 400 متر مربع و محوطه‌سازی یک هزار و 500 متر مربع با پیشرفت 30 درصد در حال اجراست.
   این سالن برای ورود و خروج مسافر و ترانزیت پیش‌بینی شده و تاسیسات زیربنایی برای پارک اتوبوس و نمازخانه و همچنین سایر زیرساخت ها  در حال اجراست.
   در کنار حجم ترانزیت بالای کالا واردات و صادراتی بالغ بر 100 هزار تن کالا به ارزش 60 میلیون دلار و ورود و خروج بیش از 3 هزار مسافر در روز را از این پایانه شاهد هستیم.
   این پایانه برای توسعه و تسریع به سهولت امور ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی کالا و مسافر کمک می‌کند که در کنار آن توسعه سالن تجاری در زمینی به مساحت هشت هکتار و پیشرفت 50 درصد در دست اقدام است که در صورت مساعد بودن شرایط تا پایان امسال افتتاح می‌شود.
   با اجرای این طرح ثمرات خوبی در اشتغال و شکوفایی اقتصادی این منطقه دارد
 • با اجرایی شدن سیاست پنجره واحد تجاری از ناوگان داخلی مسافربری حمایت شده و این بخش تقویت می‌شود.
  تمام واحدها و نهادهای اجرایی نظیر گمرک، بانک ملی، استاندار و تحقیقات صنعتی، قرنطینه نباتی و دامی به منظور تسریع و تسهیل در امور و کاهش امر تشریفات گمرکی در این طرح گنجانده شده است.
  این امر به تقویت حمل و نقل بین‌المللی کالا و مسافر کمک کرده و توقف طولانی مسافران ترددی را نیز کاهش می‌دهد.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامي حقوق اين وبلاگ محفوظ است | طراحي : پيچک
 • کنترل سي
 • ريه