طراحي سايت

قالب وبلاگ

بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن ديدگاه بير بيله سوارلي نيست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بيــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com

طراحي سايت


بیر بیله سوارلی
 
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۰۴ توسط <-PostAuj^eh#3E

نطرات و پیشنهادهای هر یک از عزیزان رویت شد بنده انتطار داشتم دوستان پیشنهادها و ایده بهتری برای اطلاع رسانی پیشنهاد بدهند ولی متاسفانه دوستان عزیز از قرار معلوم خیلی کم لطف تشریف دارند

بسیاری از همشهریان عزیز با کار ما بیشتر آشنا نیستن و به همین خاطرگاهی مواقع انتظارات بیشتری از ما دارند

حقیقت اینست که کار ما در هواشناسی بیله سوار و ادارات تابع استان پیش بینی هوا برای بلند نیست و این کار در اداره کل استانها انجام میشود و ایستگاهها موظف هستن تمامی پارمتراهای جوی را ساعت به ساعت اندازه گیری کرده و بعد از کدینک در ساعت مقررهمزمان به مرکز استان و تهران مخابره نماید در برخی از ایستگاههای هواشناسی بصورت 24 ساعته این عمل را انجام میدهند و در ایستگاه هواسناسی بیله سوار روزانه 12 ساعت این کار صورت میگیرد اهمیت مخابره هوا از ایستگاهها برای پیش بینی هوا بسیار مهم میباشد چرا که تمامی نقشه های هواشناسی با توجه به دادهای مخابره شده از ایستگاههای سطح زمین و جو بالا انجام میگیرد و در کنار مخابره هوا باید کارهای آماری بصورت منظم و روتین شده بصورت شمسی و میلادی (هفتگی ، ماهانه، کشاورزِی) تهیه میشود و همچنین بولتن های ماهانه بصورت شمسی انجام می گیرد و به ادارت مخابره میشود لازم به ذکر است که همیشه هواشناسی در ایران مظلوم واقع شده است ولی بسیاری از مردم فکر میکنند که کار ما خیلی ساده هست در حالیکه اصلا اینطور نیست دقت و تشخیص از اهمیت بیشتری در کار ما برخوردار هست کار مفیدی که که ادارت و ایستگاهها انجام میدهند در مقایسه با سایرادارا ت بیشترو بهینه میباشد و هواشناسان مجبور هستند روزهای تعطیل نیز کار کنند و برخی از شهرها ایستگاههای هواشناسی در مناطق صعب العبور یا در حاشیه شهرهااحداث شده که بر مشکلات هواشناسان افزوده است.

و اما در مورد پیشنهادهای عزیزان و مدیر وبلاگ باید عرض کنم که شما حق دارید منطقه ما یا بهتر بگم شهر ما به لحاظ کشاورزی باید از امکانات اطلاع رسانی بهتری برخوردار باشد ولی متاسفانه در کشور ما اعتبار مالی کمی برای اطلاع رسانی هوا هزینه میشود و باید به اطلاع دوستان عرض کنم همین حالا که همکاران استانی و کشوری ما بصورت زنده گزارشهای پیش بینی ارایه میدهند هزینه های گزافی را به صدا سیما میدهند و درحالیکه اصل هدف ما خدمت رسانی و اطلاع رسانی برای مقابله با حوادث ناگوار وa بلایای جو میباشد در حال حاضر درهیچ یک از شهرهای استان تابلوی برای اعلائم وضعیت جوی حاضر و آینده موجود نمیباشد و عملا اعتبار خاصی برای اینکار در نظر گرفته نشده است و عملا تمام تلاش مان این هست که وضعیت موجود را مدیریت کرده و در حفظ و نگهداری ادوات دقت بیشتری بکنیم خدمت دوستان عرض کنم هم اکنون اداره کل ما با مشکلات مالی شدید به جهت تامین و تعمیر و تعویض اداوات ایستگاه خودکار طی سالیان اخیر روبرو هست و کمبود اعتبار مشکلات بیشتری برای ما ایجاد کرده است در رابطه با تابلو شهرداری عرض کنم که در حال حاضر خراب میباشد ما آماده همکاری و اطلاع رسانی برای همشهریان عزیز در صورت تعمیر و راه اندازی تابلو البته در صورت تمایل نهاد ذی ربط میباشیم و در این کار از هیچ گونه تلاشی دریغ نمیکنیم.

در رابطه با پیشنهاد  احداث هواشناسی کشاورزی باید اداره تحقیقات کشاورزی در همان شهر مستقر باشد مثل اداره تحقیقات کشاورزی اولتان مغان که باعث شده تا هواشناسی کشاورزی نیز در آنجا احداث شود البته بنده به جهت دوستی با مهندس حبیبی قول مساعد داده بود در صورت احداث هواشناسی کشاورزی زمین اداری و کشاورزی به مقدار مناسب در اختیار اداره هواشناسی البته با هماهنگی ادارات کل قرار دهد ولی همانطور که عرض کردم این کار عملی نبود و به همین خاطر قضیه منتفی شد ولی به دوستان و کاربران گرامی قول میدهم در آینده نزدیک با ایجاد پایگاه اطلاع رسانی هواشناسی بیله سوار در خدمت کاربران و همشهریان محترم باشم که از طرق همین وبلاگ اطلاع رسانی خواهد شد همشهریان عزیز با تماس با شماره تلفن 8225086 ۰۴۵۲و همچنین با مرکز پیش بینی استان 6635188-0451 یا با تلفن گویا 134 و برای سایر شهرها ی استان 6626990-0451 تماس گرفته و از وضعیت جوی آینده می توانندبا خبر شوند.

مدیریت وبلاگ بیر بیله سوارلی از جناب مهندس رستمی به خاطر احساس مسوولیتی که کردند و از اینکه  پاسخگوی مردم شریف و زحمت کش بیله سوار مغان شدند تشکر و قدر دانی می کند.


نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ توسط <-PostAuj^eh#3E

خدمت محترم مدیر وبلاگ وزین بیر بیله سوارلی و کاربران گرامی


با سلام: ضمن تشکر از طرح و کنکاش برخی مشکلات و انعکاس آن به مردم و مسئولین مواردی را در خصوص مخابرات و بطور خاص روستای بابک تقدیم می نمایم:


1-برادر رشید عباسی پیمانکار با سابقه و مورد اعتماد مخابرات شهرستان بیله سوار است ایشان را بدلیل اینکه فردی فعال و دلسوز می دانم حمایت می کنم.
2-مخابرات روستای بابک یک مرکز تلفن ثابت دیجیتال با 483 شماره فعال و 592 شماره منصوبه دارد .این مرکز دارای 144 پورت اینترنت پرسرعت(ADSL) است که تعداد 120 پورت آن فعال است و بقیه نیز امکان واگذاری و یا توسعه دارد. این مرکز از تجهیزات ICT روستایی و بانکی نیز برخوردار است.
مرکز مخابرات بابک دارای ساختمان اداری و یک سایت تلفن همراه(BTS )و ایستگاه تلفن های بدون سیم (GSM)نیز دارد.
3-روستای بابک یک دفتر پیشخوان و چندین کافی نت فعال نیز دارد که اینها در تمام ساعات و تمام روزها سرویس به مردم می دهند.
4-عکسی را که به نمایش گذاشته اید کابل زمینی است که توسط یک نفربدون هماهنگی و اخذ مجوزدر زمان پی کنی ساختمان قطع کرده است که توسط مرکز عدسی زده شده است و بایستی پس از کنترل واطمینان از صحت اتصال سیم مشترکین مفصل بندی و در زمین خاک شود که در میانه مرحله ترمیم عکس برداری و القای تلخی کرده است .
5-ادوات کشاورزی و ماشین آلات سنگین و سرقت مکرر کابلها و پی کنی ساختمانها و حفاریهای مردم ودستگاهها و وزش تندبادها و سایر حوادث مدام قطعی های ناخواسته را بوجود می آورد که ترمیم و تکرار آنها و تحمیل آن در ایام سال ضمن ایجاد هزینه آرایش کابلها و زیبایی آنها را برهم می زند من با دیدن این صحنه ها و ایجاد زشتی ها و تلخی های تحمیلی خیلی خسته می شوم.
لیکن برای نگهداشتن ارتباط پایدار مردم در سیصد روستا و دوشهر با هزاران تیر مخابراتی در کوچه های تنگ و فرسوده با طول صدها کیلومتر شبکه کابل زمینی و هوایی در حوزه شهرستان بایستی خیلی تلاش کرد.مضافاً اینکه شبکه کابل با این وسعت طول و مسئله فقط یکی از واحدهای مخابرات است لذا من باید به کار واحدهای دیگر نیز بپردازم و حلقه اتصالی تمامی آنها را حفظ نمایم تا یک شبکه پایدار و مطمئن ارائه نماییم .

قدیر حیدری رئیس مخابرات شهرستان بیله سوارمغان

وبلاگ بیر بیله سوارلی ضمن تقدیر از مهندس حیدری بخاطر پاسخگویی به مشکلات موجود در بابک و تشکر ویژه داریم بخاطر امکانات موجودی که الان در بابک در زمینه مخابرات وجود دارد.

از دوستان عزیزی که از بابک این تصویر را ارسال کرده اند می خواهیم که دوباره به محل مراجعه کنند و تصویر جدیدی تهیه کرده و ارسال نمایند.


نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۳۰ توسط <-PostAuj^eh#3E

امشب شب یلداست و این شب خاص را به همه شما تبریک عرض می کنم نمی دانم چرا بایستی دراز ترین شب را تبریک بگویم اینکه سیاهی بیشتر، اینقدر مهم شده است که بایستی جشن بگیریم؟

 

اما به هر حال امسال در جشن شب چله كمي مراعات كنيم بهتر هست.

 دو چيز را رعايت كنيم

 يكي اينكه فردا شب اربعين سرور و سالار شهيدان و ۷۲ تن ياران وفادارشان هست. من و تو بوديم كه در دهه محرم به سر و سينه زديم حرمت اين روزها را نگه داريم.

دوم اينكه قيمت ميوه ها سر به آسمان زده است هواي اون پدرها كه شرمنده زن و بچه شون هستند را داشته باشيم.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۴ توسط <-PostAuj^eh#3E


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۳۱ توسط <-PostAuj^eh#3E

اهل بيله سوارم من
روزگارم بد نیست
تکه نانی دارم خرده هوشی سرسوزن ذوقی


چند ساعت ديگر چهارمين سال فعاليت وبلاگ بير بيله سوارلي شروع مي شود
بير بيله سوارلي در طول اين سه سال فقط يك عنوان داشت و بس با همين عنوان بسط يافتم و تكثير شديم.شايد اوايل كسي باور نمي كرد كه يك وبلاگ در دنياي مجازي اينقدر در شهري مثل بيله سوار مغان تاثير گذار باشد اما ثابت كرديم كه كار نشد ندارد و فعاليت مستمر حتي يك فرد مي تواند تاثير شگرفي داشته باشد. بياييد باور كنيم كه هر كدام از ماها به تنهايي مي توانيم كارهاي بزرگتري انجام دهيم
تواين  سه سال خیلی خوش گذشت.
اصولن سروکله زدن با آدم هاي مختلف با عقاید خاص خودشون تجربه قشنگی واسه من بود. تجربه ای که شاید نصیب هرکسی نشود.
خب مطلب نوشتن اونم در شهری با فرهنگ خاص خودش خیلی سخت بود.
هر مطلبی که می نوشتیم ممکن بود به کسی بر بخوره. اونم با مردم آرمانگرایی که پذیرفتن نقد خیلی براشون سخت بود.
این قلم به دست گرفتن ما، هم نکات خوبی داشت و هم نکات بد.
نکات خوبش این بود که دوستان زیادی پیدا کردیم وتوانستیم یک کم در مسائل شهر تاثیر بگذاریم و از نکات بدش هم مربوط به دوستانی بود که چون بهشون یاد نداده بودند که نقدپذیر باشند این باعث شد که این عزیزان باما قهر کنند و سرسنگین باشند.
به هرحال بهترین دوران وبلاگ نویسی ما مربوط به انتخابات بود که انصافن شور و هیجانی داشت و کنش و واکنش های باحال و جذاب می دیدیم.
تو انتخابات هم خیلی ها سعی کردند ما را به کسی وصل کنند اما هرچه فکر می کنم می بینم با استقلال فکری ما جور در نمیاد از شخص خاصی دفاع کنيم.

نهايت سعي ام اين بوده وهست  كه به كسي از جانب من توهيني نشود و تخريبي صورت نگيرد. حتي علي الرغم ميل باطني در نظرات نيز سانسور مي كنم كه اين اتفاق نيفتد اما بعضن ميسر نيست و بعضن هم فاصله بسيار نزديك تخريب و تنقيد را نمي توانيم تشخيص دهيم. از همه دوستان باز هم مي خواهم كه در كامنتهاي كه مي دهند دقت بيشتري بكنند اين وبلاگ در شهرهاي زيادي حتي در خارج از كشور بيننده دارد. به خاطر خودمان و شهرمون بيشتر دقت كنيم.

در طول اين سه سال اين وبلاگ با مديريت واحد اداره شد و دوستان محدودي هم مطالبي در اختيار ما گذاشتند و يا زحمت داديم عكسهايي تهيه كردند و مشوق بنده بودند در لحظات سخت اما فقط در دنياي مجازي.

با وجود سه سال تجربه مداوم اعتراف مي كنم كه باز هم نياز به راهنمايي و هدايت اهالي فن دارم تنهايمان نگذاريد نه بخاطر من بلكه بخاطر شهرمون استين بالا بزنيد و از كوچكترين مورد نگذريد تا مسايل را زير ذره بين نبريم دقت كافي نخواهد شد.

حق يارتان
 


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۷ توسط <-PostAuj^eh#3E

۰

 

یکم مهر  شروع چهارمین سال فعالیت وبلاگ بیر بیله سوارلی

پیشنهادات و انتقادات خود را برای شروعی دوباره برایمان بفرستید.

بی صبرانه منتظریم


نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۲/۰۴/۲۸ توسط <-PostAuj^eh#3E

خانه فرهنگ دیجیتال مسجد جامع بیله سوار برگزار می نماید:
دومین دوره مسابقات بازیهای پلی استیشن جام رمضان
در سطح شهرستان بیله سوار مغان
گروه سنی ۵+ سال
مهلت ثبت نام : 22 لغایت 31 تیر ماه هزینه ثبت نام: ۰۰۰ ۵ تومان
زمان قرعه کشی : ۱ مرداد ۹۲ زمان مسابقه: ۲ لغایت ۱۶ مرداد
بازی پلی استیشن ۱ : فوتبال ۹۸
بازی پلی استیشن ۲: فوتبال ۲۰۱۳
بازی کامپیوتری : فوتبال ۲۰۱۳
به نفرات برتر ضمن تقدیر و معرفی به استان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
جهت ثبت نام روزهای زوج ساعت ۵ الی ۹ بعد از ظهر با مدارک کپی شناسنامه و عکس به کانون فرهنگی هنری امام علی مسجدجامع بیله سوار مراجعه کنید. تلفن تماس ۳۹۱۹ ۸۲۲
بانک تجارت ۱۳۲۰۰۸۲۵۳۲ بنام کانون فرهنگی هنری امام علی (ع) مسجدجامع


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۲/۰۱/۰۴ توسط <-PostAuj^eh#3E

بانک قرض الحسنه مهر ایران در مهر ماه آزمون داشت و 2نفر برای بیله سوار نیرو برمیداشت.اما چون برای شهرستان گرمی نیرو اعلام نکرده بودند 2نفر دیگر را هم از جمع قبول شدگان بیله سوار قرار شد بردارند و جمعا 8نفر که 4نفر را از بین این 8نفر برمیداشتند.اما متاسفانه من که جزو سه نفر اول بودم از لحاظ سطح آزمون و حتی از لحاظ مدرک تحصیلی هم دوستان 7نفر دیگر از من پایین تر بودندو هم از لحاظ مقالات و ...در حالی که نفرات اول و سوم مردود شدند ولی نفرات ششم و هفتم قبول شدند.و سه نفری که قبول شدند از لحاظ رتبه از من پایین تر بودند.متاسفانه مصاحبه کننده بنده مدیر کل بانک قرض الحسنه مهر ایران استان اردبیل بود و در کنار کارگزین کل بانک قرض الحسنه مهر ایران از من سوالاتی میپرسید و فقط مدیر کل استان از من مصاحبه کرد.سوالات راحتی بود از بیوگرافی هدفت وآینده ات و....
و حتی پیشنهاداتم سازنده بود.اما عیب جایگاه بانک قرض الحسنه مهر ایران را در بیله سوار مطرح کردم که موقعیت خوبی ندارد وعرض جاده ای که بانک قرار دارد کوتاه هست و تابلو های پارک ممنوع نیز در آنجا هست .این حرف من ناراحتی مدیریت بانک قرض الحسنه استان را بر انگیخت و با لحنی تند به من گفتند که شما در مورد جایگاه بانک اظهار نظر نفرمایید.حتی در ادامه سوالات نام دیگر این بانک را از من پرسیدند و من گفتم که بانک یک اسم دارد و گفتند نخیر دارد و من هم چند اسم را گفتم که گفتند اینها نیست. و وقتی از خودشان نام بانک را پرسیدم با لحنی ،ترکی بهم گفتند که(( اونی سنه آخیردا دییرم نمندی))

حال میخواهم این را بگوییم که آیا پیشنهاد دادن آیا عیب بانک را گفتن. زیر سوال بردن مدیریت بانک استان اردبیل در کنار کارگزین کل بود. که مدیریت استان اردبیل این چنین به کارکنان خود گفته است که کم بود زیر سوال بروم پیش کارگزین کل.
آیا مدیران ما فقط میخواهند از بانکشان تعریف و تمجید شود و عیب بانک را گفتن زیر سوال بردن بانک میشود.
آیا انصاف هست من با مدرک فوق لیسانس وبالاتر از سه نفری که قبول شدند. مردود بشوم ولی نفر ششم و هفتم قبول شوند با مدرک لیسانس.
متاسفانه نه تنها حق من بلکه نفر اول که جزو خانواده شهید بود و نفر پنجم که ذخیره سال گذشته بود و امتیازاتی هم داشت مردود شدیم ولی آنهایی که از آخر اول بودند قبول شدند.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۲/۰۱/۰۴ توسط <-PostAuj^eh#3E

اسکان به همراه غذای آماده غازها جلو چادر مال شماست بخورید نوش جانتان


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۱/۰۱ توسط <-PostAuj^eh#3E

این روزها مثل همه شهر ها، بیله سوار مغان حال و هوای عیدی به خود گرفته مهمانان زيادي از سراسر ايران به بيله سوار مغان سرازير شده اند و مردم نيز خونه به خونه هم جهت عيد ديدني ميروند. تاثير گراني را سر هر سفره اي مي توان ديد و نقل صحبتهاي هر سفره اي تورم و گراني هست. در بازارچه هم وضعيت امسال كشور مشهود هست.

اما طبيعت بيله سوار مغان اين روزها فوق العاده ديدني است. اينجا گوشه اي از بهشت شده است فروردين و ارديبهشت بيله سوار مغان را از دست ندهيد.تصاوير زيبايي از طبيعت زيباي بيله سوار مغان را در ادامه مطلب ببينيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۱۲/۲۹ توسط <-PostAuj^eh#3E

عمر سال ۱۳۹۱ به دقایق و ثانیه ها افتاده است اگر مجبور باشید که باید جمله ای بنویسید چه جمله ای را به نگارش در می آورید که آن جمله هدیه شما باشد به همه هموطنانمان در سراسر جهان.


نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۱۲/۰۱ توسط <-PostAuj^eh#3E

امروز زیبا نژاد جلسه تنظیم بازار تنظیم کرد و اعلام کرد با برپایی نمايشگاههاي بهاره ي عرضه كالا قیمتها کنترل می شوند با گرانی کاری نداریم با گرانفروش برخورد می کنیم چون اینها دو مقوله جدا هستند (این جمله حکیمانه را حتمن جایی یادداشت کنیدتا فراموشتان نشود)بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت آستینشون را بار دیگر بالا زدند احتمالن این بار از شانه اشان هم فراتر رود تا با متخلفین این بار به شدت مقابله کنند. آقایی از ۵۵۸ پرونده متخفان خبر داد. که انشاالله جریمه آنها قیمتها را پایین خواهد کشید. پسته با ۳۰هزار تومن تثبیت شد برنج پاکستان هم در نزدیکی ۴۰ تومن پرسه میزنه گوشت هم کشیده بالای ۲۰ تومن.....

 بالاخره هیچ ملالی نیست جز دوری شما فردا هم یک نامه ای به پراید می نویسیم و قیمت اون رو هم می شکنیم.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۹/۱۵ توسط <-PostAuj^eh#3E

اشتباه نکنید اینجا دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان است ولی متاسفانه یک نفر بیله سواری و آن هم زیبانژاد بر روی سن حضور دارد.بیشتر از نصف مهمانان و شرکت کنندگان در این تودیع و معارفه از شهرستان همجوار می باشند.حتی تصویر بردار و عکاس و مجری نیز از شهرستان پارس آباد آمده اند. با این که این جلسه با حاشیه هایی همراه بود و بیشتر به یک دوئل بین رییس جدید و قبلی شباهت داشت بالاخره با غلبه نورآذر به پایان رسید و بعد از جلسه مهمانان برای صرف نهار روانه رستوارن شدند.بار دیگر تغییر و تحول وباز هم غیر بومی.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۷/۳۰ توسط <-PostAuj^eh#3E

برای جذب گردشگر ،توریست یا مهمان براي يك شهر بايستي جاذبه هايي طبيعي يا تاريخي و غيره وجود داشته باشد. البته در بعضي از جاها نبود جاذبه هاي طبيعي و يا تاريخي و باستاني را با خلاقيت پر مي كنند تا شهر را مهمان پذير كنند.فكر كنيد ميهمان با چه انگيزه اي به بيله سوار بيايد نوار مرزي ما جاذبه آنچناني ندارد ، بازارچه مرزي چيزي جديد براي عرضه نداشته باشد.چهره شهر سنتي و قديمي باشد.رستورانهاي خاص نداريم ، امكانات رفاهي چندان مطلوبي نيست پس چه انتظاري داريم؟ آيا انتظارمون بي جا نيست؟

پس بياييد طرحي نو در اندازيم و كاري ديگر بكنيم. ايده هاي جذاب و گيراي خود را براي بهتر شده شهر خودمون بفرستيد بيان كنيم كاري نداشته باشيد هزينه اين طرحها از كجا ميايد ما فقط فكر خودمان را بيان مي كنيم كسي كه خود را مسوول ما ميداند به فكر باشد .

هر هفته  يكي از طرحها را در اختيار مسوولان مي گذاريم .


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۳۰ توسط <-PostAuj^eh#3E

در مورد ایجاد این وبلاگ بنده یکسال تمام اکثر وبلاگهای موجود در شهرهای مختلف را بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که با چنین کیفیتی وبلاگی را برای بیله سوار ایجاد کنم. اهدافی برای خود مشخص کردم.که در هر شرایطی که قرار بگیرم از این اهداف خارج نشوم و در طول دو سال تمام تلاشم این بوده که به نحو مطلوب در این راستا قدم بردارم. حال چقدر موفق بوده ام شما قضاوت می کنید و در نظر سنجی بالای ۵۰ درصد با عالی خواندن این وبلاگ بر این گفته من صحه گذاشته اند. من وقتی پشت مانیتور قرار می گیرم از تمامی اخلاق و خصوصیات شخصی جدا می شوم و تنها بیر بیله سواری می شوم که به همه چیز یکسان نگاه می کند خارج از هر گونه مرز بندیها و گرایشات فکری و خارج از هرگونه بغض و کینه و دشمنی و دوستی ،با هیچ کسی عقد اخوت نبسته ام و با کسی دشمنی ندارم. تمام تلاشم اینست که خوب را خوب ببینم و در جهت اصلاح معیوب پیشنهاد دهم و یا تیغ انتقاد را از رو ببندم و در این راه از هیچ کسی هراسی ندارم چون نيتم اصلاح هست و معتقدم يك نفر به تنهايي هم مي تواند تاثير گذار باشد.از خيلي از دوستان خواستم كه ماهنامه اي براي بيله سوار تهيه كنيم گفتند كه مگر در بيله سوار چقدر خبر وجود دارد كه ماهنامه درست كنيم گفتم بياييد فصل نامه بزنيم باز هم كسي پا پيش نگذاشت. يكه و تنها وارد دنياي مجازي شدم تا ثابت كنم مي شود. بيش از يكسال تمام با تمام سختي ها كنار امدم تا اين وبلاگ جا بيفتد و مردم باورم كنند خدا را شاكرم  در حالي مي خواهيم دومين سالروز اين وبلاگ را جشن بگيريم كه اين وبلاگ جايگاه خود را پيدا كرده است نزديك به سه ماهي هست كه دوستاني نيز به ما پيوسته اند و مطالب و عكسهايي براي ما ارسال مي كنند و كمك مي كنند تا اين وبلاگ پر بار تر از قبل به حيات خود ادامه دهد. اما شايد من انها را بشناسم اما هيچ كدام از اين عزيزان بنده را نمي شناسند و هيچگونه ارتباطي با بنده ندارند نه گروهي داريم و نه يار و انصار بنده در طول اين دو سال به تنهايي اين وبلاگ را مديريت كرده ام و بعد از اين هم به تنهايي ادامه خواهم داد. اما در طول مسير دوستاني در دنياي مجازي پيدا مي كنيم كه بي نام و نشان با همديگر همكاري مي كنيم كه نمونه هايي از اين دوستان در جام رمضان بود  كه نيازي به آوردن اسامي انها نمي بينم.

در طول دو سال گذشته هيچگونه فشاري روي بنده نبوده است با آزادي تمام نوشتم و هيچگونه نصيحت يا توصيه اي هم از كسي نداشته ام.اكثر دوستان از ديروز در نظرات خود بصورت خصوصي يا عمومي از من خواسته اند كه خود را معرفي نكنم. و بنده هم نيازي به اين كار نمي بينم بياييد به حرف گوش كنيم كه اين حرف چه چيزي توش هست چه محتوايي دارد نه اينكه به دهان نگاه كنيم بگيم اين حرف از دهن چه كسي خارج شده است. همين امروز من خودم را معرفي كنم اسم من چه اهميتي دارد  ،من در آنصورت بايستي هر روز به اين و آن پاسخگو باشم كه چرا اين رو نوشتي يا آن را ننوشتي هر چند دوستاني هم مورد اتهام واقع شدند و اين وبلاگ را به آنها نسبت داد ه اند بخاطر اذيتي كه اين دوستان به خاطر اين وبلاگ متحمل شده اند معذرت مي خواهم و اميدوارم بنده را حلال كنند اجازه بدهيد به همين منوال ادامه دهيم و باور كنيد كه قصد آزار و اذيت كسي را ندارم اما اعتراف مي كنم كه زباني گزنده دارم اگر در طول اين دوسال كسي را بي جهت مورد انتقاد قرار دادم همين جا از ايشان حلاليت مي طلبم .

 دوستان باور كنيد كه مديريت يك سايت كه در طول اين دو سال بيش از دو برابر جمعيت بيله سوار بازديد كننده داشته است و نظرات گوناگون از طيفهاي مختلف فكري بدستمان ميرسد خيلي خيلي سخت هست. مديريت اين سايت در دوره انتخابات يكي از سخت ترين روزهايم بود. و لذت بخش ترين روزها خبرهاي آنلاين جام رمضان در نصفه هاي شب بود.اعتراف مي كنم كه به كمك تك تك شما عزيزان نياز دارم واگر كمك نكنيد باز هم به تنهايي ادامه مسير خواهم داد. چون شهرمن نياز مبرم به چنين فضايي داشت و بر من وظيفه بود كه چنين اقدامي بكنم.

 در آخر تقاضا دارم در طول اين دو روز شما هم تيغ انتقادتان را از رو ببنديد و اين وبلاگ را بي رحمانه به نقد بكشيد هم قصاص اين دو سال را از من بگيريد هم اينكه بنده در سومين سال حيات اين وبلاگ اشتباهات قبلي را تكرار نكنم.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۱۴ توسط <-PostAuj^eh#3E

به اطلاع اهالی قلم شهرستان و علاقمندان ادبیات می رساند :

اولین جلسه هفتگی انجمن شعر و ادب بیله سوار روز جمعه مورخه 16/4/91 راس ساعت 10 صبح در محل مجتمع فرهنگی هنری امام علی (ع) - دفتر انجمن شعر و ادب بیله سوار برگزار خواهد شد .

منتظز حضور گرم تمام ادبا و دوست داران ادب می باشیم .

خبر انجمن شعر و ادب رکورد نظرات این هفته را شکست .

امیدوارم دوستان منتخب این انجمن به حساسیت مردم نسبت به این انجمن احترام گذاشته و فعالیتشان را دو صد چندان کنند.
نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۱/۰۴/۰۹ توسط <-PostAuj^eh#3E

آن دسته از مسئولینی که عاشق بی چون و چرای میز و صندلی و حتی چهار پایه هستند توجه داشته باشند چیزی که رویش جلوس می کنید چقدر معمایی و پیچ در پیچ و خل کننده هست حواستون باشه یه وقت خل نشین ها


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۲۰ توسط <-PostAuj^eh#3E
 

  در مرحله کشوری یازدهمین دوره مسابقات علمی ـ عملی هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش که در استان اصفهان برگزار شد صادق شریف‌زاده در رشته امور زراعی و باغی از هنرستان شهید بهشتی بیله‌سوار رتبه‌ اول یازدهمین دوره مسابقات علمی ـ عملی کشور را کسب کردند. این موفقیت را به خانواده محترم شریف زاده و همه فرهنگیان بیله سوار تبریک عرض می کنیم.

 


نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۰۲/۱۶ توسط <-PostAuj^eh#3E

نمایش

"کبوتران چاهی "

نویسنده :عدالت فرزانه

 کارگردان :مجید واحدیزاده

زمان اجرا: 

روز شنبه بیست و سوم اردیبهشت

مکان اجرا:

سالن امام علی بیله سوار .

 

اين نمايش کاری است از آموزشگاه آزاد تئاتر فروغ اردبیل در چهارمین جشنواره سراسری آموزشگاههای آزاد هنری کشور

کبوتران چاهی - کار مجید واحدی زاده

  

 

کبوتران چاهی به روایت تصویر

دعوت برای عموم آزاد است


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۰۱/۰۸ توسط <-PostAuj^eh#3E

در حالی که اکثر مسئولین شهر در تعطیلات نوروزی هستند شهردار کیانی سال ۹۱ را پر کار شروع کرده اند از پازل گذاری پیاده رو های شهر و لکه گیری آسفالتهای خیابونها و بکار انداختن سی ان جی کمر بندی و نظافت شهر و سایر خدمات شهری ضمن سپاس از این بزرگوار آرزو داریم تا پایان سال اینچنین فعال باشند.

ضمنا کلاغا خبر آوردند که کارخانه آسفالت را هم در نزدیکی های روح کندی امسال بر پا خواهند کرد.

سپاس حاج کیانی ما هم در خدمت شماییم هر چند که با مردم شهرتون در این وبلاگ حرف نمی زنید اما ما مسئولین کاری و زحمت کش  را دوست داریم و حمایتشون می کنیم و امسال منتظر حضورتان در این وبلاگ هم هستیم شما که از جنس این مردمید چرا به ما سر نمی زنید.


.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامي حقوق اين وبلاگ محفوظ است | طراحي : پيچک
  • کنترل سي
  • ريه